Fotografia

Fotografia produktowa

Wystawiając produkty w sklepie internetowym lub na portalu aukcyjnym liczymy na szybką i dobrą sprzedaż. Klient kupuje jednak to, co widzi. A co widzi? Od lat zajmujemy się fotografią produktową, która ma za zadanie w jak najlepszym świetle przedstawić wybrane produkty, niezależnie od ich kategorii. Nasza Firma specjalizuje się w fotografiach małych, jak i dużych przedmiotów. Wykonujemy je na odpowiednio dobranym tle.Tego rodzaju fotografie możemy wykorzystywać nie tylko do aukcji/sklepów, ale również do grafik, katalogów oraz bannerów. Zdjęcia poddajemy na specjalne życzenie Klienta szparowaniu, czyli usuwamy z niego tło, tak aby mogło dobrze być wykorzystane w innych projektach.

Fotografia ślubna

Dzień ślubu jeden z najpiękniejszych momentów zakochanych. Nasza Firma doskonale odnajduje się w ślubnych sceneriach. Przygotowujemy Państwa Młodych do sesji, śledzimy Ich w czasie tego jedynego dnia, kiedy mówią sobie „Tak”. Zapamiętujemy momenty, gości, prezenty, życzenia, pierwszy taniec. Każda piękna chwila zostanie przez Nas złapana i umieszczona w pięknym albumie. Wykonujemy także sesje plenerowe, w miejscu wskazanym przez Młodą Parę lub też przygotowujemy własne propozycje. A pomysłów Nam nigdy nie brakuje!

Fotografia portretowa

Portrety to jedne z najbardziej popularnych fotografii na jakie się decydujemy. Wykonujemy fotografie portretowe w plenerze, mieszkaniu, muzeum, ulubionym bądź wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki temu zdjęcie nabiera niepowtarzalnego charakteru. Do każdego zlecenia Nasza Firma podchodzi indywidualnie, chcąc w ten sposób spełnić wszystkie wymagania Klienta. Proponujemy sesje tradycyjne, jak i innowacyjne w nieco bardziej nowoczesnym klimacie. Klient może również skorzystać z usług wizażysty, który zajmie się Jego makijażem oraz fryzurą. Gotowe fotografie dostarczamy na płycie, przesyłamy je mailem lub na życzenie zamieszczamy je w albumie lub fotoksiążce.

Fotografia biznesowa / fotografia korporacyjna / fotografia reklamowa

Przedstawienie firmy, pracowników, pomieszczeń biurowych jest bardzo ważnym elementem w budowaniu zaufania Klienta do firmy. Dlatego w Naszych usługach znajduje się fotografia biznesowa, korporacyjna i reklamowa, mająca za zadanie jak najlepiej przedstawiać wszystkie szczegóły przedsiębiorstwa. Korzystając z szeroko rozbudowanych sprzętów, takich jak wysokiej rozdzielczości aparaty, obiektywy, lampy błyskowe, blendy i inne akcesoria, wykonujemy fotografie najwyższej jakości. Tego rodzaju usługa ma ogromne znaczenie w firmach konsultingowych, inwestycyjnych, prawniczych czy sprzedażowych. Dzisiaj Klient kupuje oczami, dopiero później zajmuje się przeczytaniem zamieszczonych na stronie treści. Tworzymy jak najlepszy wizerunek każdej Firmy, niezależnie od jej branży.

Fotografia dziecięca

Dziecko ciągle rośnie. Dlatego warto uchwycić w obiektywie chwile, kiedy jest jeszcze małe, beztroskie. Nasza Firma doskonale radzi sobie z maluchami na planie. Wykwalifikowany personel tworzy nie tylko rewelacyjne ujęcia, ale także sprawia, że dziecko bezstresowo podchodzi do tego rodzaju wyzwania. Bawimy, rozśmieszamy, przebieramy i oczywiście fotografujemy, uwieczniając na fotografii szczęśliwą rodzinę, rodzeństwo. Zdjęcia wykonujemy w wybranym przez Klienta miejscu – plener, plac zabaw, zoo. Nasz Zespół to mnóstwo pomysłów, które na pewno przypadną do gustu maluchowi i jego rodzicom.

Fotografia wnętrz

Wynajęcie mieszkania, biura, sprzedaż domu czy może zaprezentowanie firmy? Zdjęcia wnętrz wykonywane przez Naszych fachowców to nie bezduszna fotografia, ale zachęcająca do współpracy chwila uwieczniona przez aparat. Ogromny postęp w dziedzinie marketingu sprawił, że potencjalny klient oczekuje więcej. Chce zobaczyć w jakim miejscu odbywają się realizacje zleconych prac, jak prezentują się warunki pracy. Dlatego każda dobra firma powinna zadbać o swój wizerunek przedstawiony w sieci. My zadbamy o fotografie, ich wydruk oraz umieszczenie na stronie www.