./fotografia

web-pages

fotografia produktowa

Wystawiając produkty w sklepie internetowym lub na portalu aukcyjnym liczymy na szybką i dobrą sprzedaż. Klient kupuje jednak to, co widzi. A co widzi? Od lat zajmujemy się fotografią produktową, która ma za zadanie w jak najlepszym świetle przedstawić wybrane produkty, niezależnie od ich kategorii. Nasza Firma specjalizuje się w fotografiach małych, jak i dużych przedmiotów. Tego rodzaju fotografie możemy wykorzystywać również do reklam, katalogów czy bannerów. Na specjalne życzenie Klienta zdjęcia szparujemy czyli usuwamy tło.

web-pages

fotografia ślubna

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu zakochanych. Nasza Firma doskonale odnajduje się w ślubnych sceneriach. Przygotowujemy Państwa Młodych do sesji, śledzimy Ich w czasie tego jedynego dnia, kiedy mówią sobie „Tak”. Zapamiętujemy momenty, gości, prezenty, życzenia, pierwszy taniec. Każda piękna chwila zostanie przez Nas złapana a następnie zachowana w pięknym albumie. Wykonujemy także sesje plenerowe, w miejscu wskazanym przez Młodą Parę lub też przygotowujemy własne propozycje.

zobacz realizacje
web-pages

fotografia wnętrz

Wynajęcie mieszkania, biura, sprzedaż domu czy może zaprezentowanie firmy? Zdjęcia architektury i wnętrz wykonywane przez Naszych fachowców to nie bezduszna fotografia, ale zachęcająca do współpracy chwila uwieczniona przez aparat. Ogromny postęp w dziedzinie marketingu sprawił, że potencjalny klient oczekuje więcej. Chce zobaczyć w jakim miejscu odbywają się realizacje zleconych prac, czy chociażby jak prezentują się warunki pracy.

zobacz realizacje

skontaktuj się z nami